Zdrowie w zgodzie z naturą

Witaj w Tilia Herbs!

Naturalne, organiczne składniki

Holistyczne podejście

Jakość i bezpieczeństwo

O mnie

Witaj serdecznie na mojej stronie. Jestem Ania Tilia, a to miejsce jest owocem moich wieloletnich poszukiwań zdrowia, spokoju i autentyczności. Moje doświadczenia i wiedza, zgromadzone przez ponad 20 lat życia, tworzą istotny fundament tego miejsca.

Przez długie lata kariery pracowałam w korporacji, zajmując różnorodne stanowiska o dużym stopniu odpowiedzialności. Jednak moje pragnienie głębszego zrozumienia zdrowia i harmonii przywiodło mnie na zupełnie inną ścieżkę. Ukończyłam kurs zawodowy zielarza fitoterapeuty oraz kurs konsultantki ajurwedyjskiej pierwszego stopnia. Aktualnie znajduję się na fascynującej drodze dokształcania u samego Dr Udo Erasmusa w dziedzinie zdrowych tłuszczów i trawienia. To niezwykła okazja, która pozwala mi na jeszcze głębsze zrozumienie roli trawienia i tłuszczów w naszym zdrowiu.

Moją pasją jest nieustanny rozwój, ruch, oddech, magia ziół i pielęgnowanie ciała i ducha w zgodzie z naturą.

Prywatnie jestem żoną i mamą trójki wspaniałych dzieci. Uwielbiam jogę, podróże oraz dobrą kawę. 

Dla Ciebie w Tilia Herbs

Dziś jestem przekonana, że holistyczne podejście to klucz do osiągnięcia harmonii i pełni życia. Tilia Herbs powstała z pasji do dzielenia się tą wiedzą i przekazywania Ci narzędzi do podniesienia komfortu Twojego codziennego życia, osiągnięcia Twoich celów i optymalnego zdrowia.

Jednym z moich wyjątkowych odkryć jest kanadyjska firma Flora, specjalizująca się w naturalnych, organicznych i pełnowartościowych produktach. Te produkty stały się kluczowe w poprawie jakości życia mojego i mojej rodziny, a teraz są  dostępne również dla Ciebie.

Flora otwiera przed Tobą drzwi pielęgnowania zdrowego stylu życia. To dopiero początek, a Twoja decyzja otwiera furtkę do wielu nowych możliwości. Wkrótce na blogu i w social mediach znajdziesz więcej inspirujących treści. Daj mi jeszcze chwilę:) 

Chciałabym Cię także poinformować z dumą, że jestem oficjalnym i wyłącznym dystrybutorem produktów Flora w Polsce. Dzięki temu jestem w stanie dostarczyć Tobie te wyjątkowe produkty, które stały się integralną częścią mojego życia i mogą pomóc teraz Tobie. Cieszę się, że jestem częścią Twojej drogi ku zdrowiu i harmonii.

Aga Sieczkowska

Flora – 58 lat doświadczenia

Flora Manufacturing and Distributing Ltd., założona w 1965 roku z siedzibą w Burnaby w Kanadzie, jest prywatnym producentem nutraceutyków, znanym z wysokiej jakości pełnowartościowych suplementów diety, ekstraktów roślinnych o pełnym spektrum działania, nierafinowanych olejów z nasion i toników zdrowotnych. Z centralą w Burnaby w Kolumbii Brytyjskiej na rynek kanadyjski i międzynarodowy, w Lynden w stanie Waszyngton na rynek amerykański oraz dystrybucją w wielu krajach na całym świecie (w tym w Niemczech, Wielkiej Brytanii czy Grecji), Flora stała się jednym z czołowych producentów nutraceutyków w Ameryce Północnej. Od momentu powstania pomogła ponad 100 milionom ludzi na całym świecie w poprawie ich zdrowia.

Flora – dbanie o zdrowie ma w genach

Flora jest wyjątkowa, ponieważ od samego początku po dzień dzisiejszy a więc przez prawie 60 lat jest firmą rodzinną, która produkuje swoje suplementy i środki spożywcze we własnym zakresie. Flora kontroluje każdy etap procesu – od wyboru surowców, poprzez recepturę, produkcję i kontrolę jakości – dzięki czemu jej konsumenci otrzymują wyłącznie produkty najwyższej jakości.

Flora w całości jest własnością Thomasa Greithera i jest przez niego także zarządzana. Thomas Greither jest przedsiębiorcą, który zajmując się zdrowiem już w trzecim pokoleniu, podąża śladami swojego słynnego dziadka, Otto Greithera – założyciela światowej sławy Salus Haus w Niemczech w 1916 roku; i śladami swojego ojca, Otto Greither, Jr., który zmienił Salus Haus w jednego z najbardziej szanowanych na świecie producentów elitarnej jakości płynnych toników, herbat leczniczych, nalewek i tabletek.

Thomas Greither z ojcem

Dobór surowców

Flora głęboko wierzy, że jakość zaczyna się już na tym początkowym etapie i inwestuje znaczne środki w zakup lub uprawę najwyższej jakości surowców. Flora stosuje rygorystyczne procedury kontroli i testowania dwóch kategorii wykorzystywanych surowców — surowców rolniczych i surowców nierolniczych.

Dział Kontroli Jakości firmy kontroluje każdą dostawę ziół i przeprowadza testy, aby upewnić się, że cały surowiec roślinny oraz produkt gotowy spełniają najwyższe wymagania dotyczące jakości. Identyfikacja fizyczna, standardy mikrobiologiczne, metali ciężkich i pozostałości pestycydów, a także poziomy składników aktywnych są spełnione i gwarantowane poprzez użycie najbardziej zaawansowanych metod analitycznych oraz  sprzętu.

Formuły

Flora posiada w swojej ofercie produkty spełniające poniższe wymagające standardy jakościowe:

 • wegetariańskie kapsułki do suchych proszków i suchych ekstraktów ziołowych
 • wykorzystywanie surowców pochodzenia wegetariańskiego
 • obecność terapeutycznych ilości składników aktywnych w połączeniu ze składnikami wspomagającymi
 • brak lub minimalna ilość substancji pomocniczych
 • stosowanie substancji pomocniczych o wartości dodanej
 • w miarę możliwości stosowanie tradycyjnych metod ekstrakcji alkoholem lub wodą
 • wykorzystanie surowców organicznych, niemodyfikowanych genetycznie (NON GMO)

Certyfikaty

Zakład produkcyjny Flory spełnia najbardziej rygorystyczne wymagania jakościowe, co znalazło potwierdzenie w licznych prestiżowym certyfikatach, do których należą:

 • Certyfikat i licencja praktyk GMP (Good Manufacturing Practice) wydana przez Health Canada
 • Certyfikat praktyk GMP w produkcji suplementów diety wydany przez niezależną, zewnętrzną jednostkę NPA (dotyczy Stanów Zjednoczonych)
 • Certyfikat dla organicznego producenta i przetwórcy wydany przez Quality Assurance International (QAI), uznaną zewnętrzną agencję certyfikującą
 • Certyfikat Canada Organic wydany przez Kanadyjską Inspekcję Kontroli Żywności (CFIA)
 • Certyfikat organiczności wydany przez USDA (US Department of Agriculture, dotyczy Stanów Zjednoczonych)
 • Zarejestrowany członek amerykańskiej Tru-Label (dotyczy Stanów Zjednoczonych)
 • Członek Programu NON GMO Project VERIFIED
 • Certyfikat koszerności KV Kosher Check

Odpowiedzialność za środowisko naturalne

Zaangażowanie Flory w ochronę środowiska naturalnego składa się z trzech inicjatyw:

 1. Stosowanie jak najbardziej ekologicznych opakowań produktów
 2. Współpraca z rolnikami w celu uzyskania ekologicznie zrównoważonych dostaw wysokiej jakości surowców botanicznych
 3. Ekologiczna procedury produkcyjne i biznesowe

Udo Erasmus

Udo Erasmus jest znanym na całym świecie autorem książek i autorytetem w dziedzinie naturalnego zdrowia.

Od ponad 40 lat trwa jego pionierska praca w zakresie badania wpływu tłuszczów i olejów na zdrowie ludzi. Jako wybitny głos ruchu „Zdrowe tłuszcze i oleje”, Udo przyczynił się do podniesienia standardów produkcji olejów spożywczych na świecie, w tym oleju lnianego. W 1994 roku był współzałożycielem marki zdrowych olejów roślinnych oraz naturalnych suplementów diety: Udo’s Choice, sprzedawanych obecnie w ramach asortymentu firmy Flora. Udo jest uznanym autorem kilku książek, w tym „Fats that heal, fats that kill”, które sprzedały się w nakładzie ponad 250 000 egzemplarzy.

Dzięki rozległemu wykształceniu w zakresie biochemii, biologii, psychologii oraz doktoratowi w odżywianiu, Udo wywarł wpływ na miliony ludzi, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem w temacie optymalnego zdrowia i samopoczucia.

Produkty z autorskiej, naturalnej linii suplementów diety stworzonej przez Udo Erasmusa dla Flora: Udo’s Choice są do kupienia w naszym sklepie.